SDATA

محصولات پاک کننده

آگاهی بیشتر مصرف­‌کنندگان در زمینه اهمیت رعایت بهداشت و جلوگیری از شیوع بیماری­‌های عفونی، از جمله علل ادامه روند رشد تقاضای برای محصولات شوینده می‌باشند. رونق بازار جهانی محصولات شوینده وابسته به عواملی مانند افزایش تمرکز بر ذخیره‌سازی ایمن مواد غذایی، دفع بهداشتی زباله­‌ها، اهمیت رعایت شرایط بهداشتی و لزوم ضدعفونی سطوح خانگی می‌باشد.

راحتی مصرف، از جمله جذابیت­‌های مهم این محصولات برای مصرف­‌كنندگان امروزی محسوب می­‌شود، در شرایط کنونی مصرف­‌كنندگان درحالی‌که با محدودیت‌های زمانی مواجه هستند و زمان کمتری برای انجام کارهای خانه دارند، در عین حال مشتاق هستند تا بالاترین استانداردهای بهداشت و پاكیزگی را رعایت نمایند.

در سال­‌های آینده پیش­‌بینی می­‌شود نوآوری­‌های تکنولوژیکی­، تبلیغات و بازاریابی به خصوص در بازار محصولات شوینده اهمیت بیشتری بیابند، زیرا با توجه به رقابت بالای رقبای محصولات شوینده در این بازار در حال حاضر نیز دستیابی به وفاداری برند در آن بسیار دشوار می­‌باشد.

شرکت­‌های تولیدکننده شوینده‌­های خانگی به اجبار بایستی به تلاش­‌های تبلیغاتی مداوم خود در جهت ترویج و تبلیغ تصویر برند و تقویت حضور محصولات در بازار به صورت بی‌وقفه ادامه دهند. همچنین شرکت‌­های محصولات شوینده باید با سرعت بالاتری پاسخ­گوی تقاضای پیوسته متغیر مشتریان باشند تا با بکارگیری نوآوری­‌ها در محصولات و افزایش دانش در زمینه فن­‌آوری­‌های جدید، بتوانند وضعیت خود را با تغییرات روند بازار همگام نمایند. در نتیجه شرکت‌­های محصولات شوینده موظف به سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در زمینه تحقیق و توسعه می‌باشند تا خطوط تولید را با محصولات پیشنهادی جدید و نوآورانه خود گسترش دهند.

رقبای پیشرو در صنعت جهانی کالاهای خانگی در پی روند بازاریابی اجتماعی هستند که بهره‌­گیری از آن در بخش‌های دیگر نیز دیده می­‌شود و به این ترتیب با تکیه بر سایت­‌های شبکه­‌های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر با مصرف‌کنندگان محصولات خود ارتباطات لازم را به صورت فعال برقرار می‌نمایند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir