SDATA

مبلمان، اثاثیه منزل و وسایل خانگی

مبلمان اثاثیه و لوازم خانگیصنعت جهانی مبلمان و اثاثیه خانگی شامل طیف وسیعی از خطوط محصول از قبیل لوازم تخت­ خواب، وسایل آشپزخانه و مبلمان اداری است.

چالش‌­های پیش روی این صنعت شامل افزایش هزینه­‌های تولید در مناطقی مانند چین، صعود بهای سوخت و ضعف در اعتماد مصرف­‌کنندگان در طی دوران رکود اقتصادی است. پدیده­‌های اخیر در این صنعت شامل گرایش به کالاهای سازگار با محیط ­زیست برای جلب توجه بیشتر مصرف‌کنندگان برای احترام به محیط زیست و همچنین نوآوری در تولید محصولات برای جلب توجه جمعیتی خاص مانند متولدین دوره خیز زاد و ولد (بی بی بومرها baby boomers) می­‌باشد.

پیش‌­بینی می­‌شود بازار این صنعت با توجه به بهبود اقتصادی همچنان رشد بیشتری را گزارش نماید که باعث افزایش تقاضای مصرف­‌کنندگان و نیاز به خدمات و تجهیزات اداری می­‌شود. شرکت‌های چند ملیتی که در این بازار فعالیت دارند احتمالاً برای کاهش هزینه­‌ها، تولید را به سمت کشورهای نو ظهور ادامه می­‌دهند.

ممکن است بسیاری از تولیدکنندگان عمده بر اساس کشورهایی که مصرف­‌کنندگان آنها در آن واقع شده‌­اند، رویکرد دو لایه را انجام دهند. و در واقع در مناطقی مانند آمریکای شمالی و اتحادیه اروپا محصولات با تکنولوژی پیشرفته­‌تری را به مصرف­‌کنندگان ارائه دهند و سپس محصولاتی را تولید کنند که ماهیت پیشرفته ندارند اما برای مصرف­‌کنندگان کم درآمد در کشورهای نو ظهور ارزان‌­تر هستند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir