SDATA

لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی

لوازم آرایشی وبهداشتی شخصیبازار جهانی زیبایی معمولاً به پنج بخش اصلی تجاری تقسیم می­‌شود: مراقبت از پوست، مراقبت از مو، رنگ (آرایشی)، عطر و لوازم آرایش. این بخش­‌ها مکمل یکدیگر هستند و تنوع این محصولات امکان پاسخ­گویی به نیازها و انتظارات مصرف­‌کنندگان لوازم آرایشی را میسر می­‌سازد. با درنظر گرفتن موادی مانند اعتبار برند وکانال‌های به کار رفته در قیمت‌گذاری و توزیع، محصولات زیبایی نیز به دو بخش­ محصولات مرغوب و تولید انبوه تقسیم می­‌شوند.

طی سال­‌های آینده پیش­‌بینی می­‌شود در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی دستاوردهای کلی در تمامی زمینه­‌ها محقق شوند و همچنین رشد بیشتری در زمینه محصولات محافظت در برابر آفتاب و محصولات ضد پیری پیش­‌بینی می‌شود زیرا مصرف­‌کنندگان هر چه بیشتر از خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب آگاه ­شوند توجه بیشتری به آراستگی ظاهر، جوانی و طراوت خود نشان می­‌دهند. کشورهای نو ظهور نمایانگر پتانسیل عظیم برای شرکت‌­های بین­‌المللی می­‌باشند و کالاهایی با کیفیت بهتری را نسبت به کالاهای تولیدی محلی برای عرضه به جمعیت دارای سطح درآمد افزایشی ارائه می‌دهند. در این میان شرکت­‌های چند ملیتی در کشورهایی مانند روسیه، هند و چین نیز آغاز به تأسیس جایگاه ثابت و قدرت­مند خود نموده‌­اند.

افزایش درآمد به معنای علاقه­‌مندی بیشتر مصرف­‌کنندگان به اثربخشی محصولات و ترکیبات تشکیل دهنده آن­ها و کم­ توجهی مشتریان نسبت به محصولات ارزان قیمت می‌باشد. بنابراین تولیدکنندگان به جای اینکه در پی کاهش قیمت­‌های بازار باشند، بایستی تمرکز بیشتری بر تبلیغات محصولات به منظور نمایش نقاط قوت خود نسبت به محصولات شرکت­‌های رقیب نمایند. کانال­‌های توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی پیوسته در حال تغییر هستند، به گونه‌­ای که امکان خرید انواع برند­های لوازم آرایشی نه تنها در فروشگاه­‌های خرده­‌فروشی مانند فروشگاه‌­های بزرگ بلکه از طریق خرید اینترنتی، تبلیغات تلویزیونی، خرید از منزل، ماشین­‌های فروش خودکار موجود در فرودگاه‌­ها در استخرهای آب معدنی (اسپاها) نیز فراهم شده ­است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir