SDATA

پوشاک و البسه

پوشاک والبسه

با وجود رکود اقتصادی جهانی، صنعت پوشاک جهان همچنان با نرخ رشد سالم پیوسته توسعه بیشتر می‌یابد. رشد مداوم همراه با عدم جبران هزینه‌­های تغییر رویه مشتریان و فراوانی محصولات مشابه با تفاوت‌های جزئی، در واقع رقابت­‌پذیری در این صنعت را تنها در حد متوسط امکان­‌پذیر می‌­سازد​.صنعت پوشاک از نظر تجارت، اشتغال، سرمایه‌­گذاری و درآمد اهمیت بسزایی در اقتصاد جهانی دارد.

این صنعت خاص دارای چرخه­‌های کوتاه مدت عمر محصولات و تمایز گسترده میان محصولات می‌­باشد و با توجه به سرعت زیاد تغییرات در تقاضا برای محصولات و نیز فرایندهای عرضه طولانی مدت و غیر منعطف شناخته می­‌شود.خرید لباس برای مشتریان حقیقی امری بسیار ضروری است. وفاداری به برند بیشتر به طراحان مد مربوط می­‌شود که معمولاً در صدر این صنعت جای دارند و این مسئله ارتباط چندان زیادی با خرده فروشان ندارد.

تأمین­‌کنندگان اصلی در این صنعت تولیدکنندگان پوشاک و عمده­‌فروشان هستند و در نتیجه خرده­‌فروشان از هر یک از این دو منبع، عمده‌فروشان و تولیدکنندگان، اجناس خود را تهیه می­‌نمایند.

به علت افت سطح درآمد، از میزان فروش کفش در کشورهای توسعه­‌یافته کاسته شده و این روند کاهش در کشورهای نو ظهور نیز ادامه می‌­یابد. و بنابراین مشتریان کمتر برای پوشاک و کفش هزینه صرف می‌کنند.مصرف‌­کنندگان بیش از پیش به دنبال ارزشمندی، سادگی، مقاومت و دوام بیشتر کفش هستند. در نتیجه، کفش‌­های با طراحی ویژه متحمل ضرر تغییر رویه مصرف مشتریان ناشی از رکود اقتصادی می‌شوند.تولیدکنندگان و خرده فروشان کفش از زمان رکود اقتصادی تاکنون به اجبار در رابطه با قیمت و ارزشمندی محصولات خود به رقابت می­‌پرداخته‌اند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir