SDATA

مواد غذایی و تغذیه

مواد غذایی

بخش مواد غذایی و تغذیه شامل اطلاعات و داده‌­های بازار درباره صنعت غذایی می‌­باشد.

مواد غذایی مورد بررسی در این بخش عبارتند از: شیر و محصولات لبنی، ماهی و گوشت، میوه و سبزیجات، نان و انواع کیک، مواد غذایی ارگانیک و سالم، غذاهای آماده و منجمد، مکمل­‌های غذایی و غذاهای کاربردی سودمند، شیرینی­‌جات و تنقلات، ادویه‌­جات و چاشنی­‌ها و رفتار تغذیه‌­ای.

به منظور پاسخ­گویی به نیازهای تغذیه‌­ای و دستورالعمل­‌های رژیم غذایی سالم، وزارت کشاورزی مصرف کافی مواد غذایی را برای همگان کاملاً ضروری دانسته­‌است. صنعت مواد غذایی، داده­‌های الگوهای مصرف را در کلیه دسته‌­های مواد غذایی با تمرکز ویژه بر سرانه مصرف ارائه می­‌دهد.

به عنوان مثال داده­‌های بدست آمده موارد کلیدی را مورد توجه ویژه قرار می­‌دهند، از جمله این‌که هر محصول برای بازار خاص خود تا چه اندازه اهمیت دارد، و همچنین به مقایسه و بررسی سهم فروش هر یک از دسته‌­های مواد غذایی می‌پردازند. به علاوه، با توجه به رفتار مصرف­‌کننده، آمار هزینه­‌های خرید مواد غذایی، برندها و شرکت­‌هایی که مصرف­‌کنندگان می­‌پسندند و زمان خریداری محصولات توسط مشتریان را توصیف می­‌نمایند.در میان صنایع فعال در ایران، صنعت مواد غذایی از پویایی، پیشرفت و تنوع خاصی برخوردار است.

بنابر چشم انداز ۱۴۰۴، ظرفیت تولید مواد غذایی در کشور باید به فراتر از ۳۰۰ میلیون تُن افزایش یابد، عدد و رقمی که با وجود توفیقات حاصل شده بسیار در این عرصه (صنایع غذایی) همچنان تا نائل شدن به سقف لحاظ شده در سند چشم انداز، فاصله بسیاری احساس می‌شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir