SDATA

زیباسازی فضای اطراف منزل و باغبانی

زیباسازی فضای اطراف منزل رشد بازار زیباسازی فضای اطراف منزل و باغبانی در سال‌­های اخیر به دلیل وضعیت اقتصادی و کاهش سطح درآمد خالص در برخی بازارها ملایم ​​بوده‌­است.

پروژه­‌های نوسازی خانه همچنین شامل بازسازی سازه­‌های بیرونی مانند باغ­‌ها، گاراژها و چمن‌­ها می‌­شود. مالکان خانه به دلایلی از قبیل آسایش و راحتی بیشتر در املاک مسکونی، ارتقاء سیستم­‌های سرمایشی و گرمایشی، سقف و زیرزمین ضد آب، اتاق­‌های ضد صدا ، گسترش فضا و افزایش میزان صرفه‌­جویی در انرژی اقدام به زیباسازی فضای منزل خود می­‌نمایند.رشد بازار، توسط مصرف­‌کنندگانی تغذیه و تأمین می­‌شود که در باغ­‌های خود به منظور توسعه و بهسازی فضای خانه و با استفاده از اثاثیه در فضای باز به عنوان راهی برای افزودن ارزش به خانه خود، اقدام به سرمایه­‌گذاری می­‌نمایند. نمایش­‌های تلویزیونی و مجلات سبک زندگی که به تبلیغ و ترویج تغییرات فضای خانه می‌پردازند نیز در رشد بازار نقش مؤثری دارند. روندهای مد، تا سبک­‌های خاصی را تا حد زیادی به بازار تحمیل می­‌کنند که در این روندها رنگ­‌های خنثی، ظاهر زیبا و لوکس و نیز طرح­‌های ساده بسیار پرطرفدار هستند و محبوبیت این روندها به اثبات رسیده‌­است.

دربازار جهانی مبلمان فضای باز طی سال­‌های آینده انتظار می­‌رود نوآوری­‌های گسترده‌تری در محصولات ارائه شود، که از تقاضای مصرف­‌کنندگان برای تولید سبک‌­های پیچیده‌­تر و مرتبط با روندهای فعلی مد سرچشمه می­‌گیرند. در همین حال، خانواده‌های مرفه همچنان خرید محصولات درجه یک را ترجیح می‌­دهند. فن­آوری و نوآوری­ در استفاده از مواد و الیاف نیز همانند گذشته به عنوان عامل کلیدی در توسعه موفق محسوب می­‌شوند. محصولات سازگار با محیط زیست در حال شکل‌­دهی به بازار ساختمان سازی و بهسازی فضای خانه می­‌باشند. مصرف­‌کنندگان در حال حاضر گزینه‌­های سبزتری را از جمله بام فتوولتائیک و سقف‌­های رویشی برمی‌­گزینند. همچنین دلایلی از قبیل صرفه­‌جویی در مصرف انرژی به مالکان خانه انگیزه می­‌دهد تا با تعویض پنجره­‌ها و انتخاب عایق و نوسازی خانه خود، هزینه­‌های برق و سایر انرژی­‌های مصرفی را کاهش دهند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir