SDATA

حیوانات خانگی و ملزومات آنها

بخش حیوانات خانگی و ملزومات آنها طیف گسترده‌­ای از آمار و داده­‌های بازار درباره صنعت حیوانات خانگی را در‌بر‌می‌گیرد.

حیوانات زنده که به طور عمده به عنوان حیوانات خانگی توسط افراد نگهداری می­‌شوند شامل سگ، گربه، ماهی آب شور و شیرین، حیوانات کوچک مانند همستر یا خوکچه هندی و خزندگان می­‌باشد. سؤالاتی که در این بخش به آن پرداخته خواهد شد برای مثال عبارتند از اینکه چند خانوار صاحب حیوان خانگی هستند و یا فروشگاه­‌های حیوانات خانگی چه نوع حیوانات خانگی را خرید و فروش می­‌کنند؟ هرکسی دلایل شخصی خود را برای داشتن حیوانات خانگی دارد اما در این میان رایج­‌ترین دلیل برای نگهداری از حیوانات خانگی برآوردن نیاز به همراهی و هم­نشینی با صاحبان آن­ها می‌باشد.

بازار ملزومات حیوانات خانگی انواع گزینه­‌های نامحدود را برای خرید اقلام متفاوت دربرمی­‌گیرد. به عنوان مثال ملزوماتی از قبیل، غذای حیوانات خانگی، محصولات مراقبت از حیوانات خانگی، اسباب ­بازی برای حیوانات خانگی، مبلمان حیوانات خانگی، قلاده، کاسه و فیدر را فراهم می­‌کند. در این زمینه، رتبه‌­بندی فروشندگان پیشرو، برند­ها و فروشگاه‌­های حیوانات خانگی بر اساس میزان فروش و سهم بازار هر یک از آن­ها ارائه می‌شود. افراد امروزه بسیار آسان‌­تر از گذشته محصولات حیوانات خانگی را تهیه می‌­نمایند زیرا علاوه بر فروشگاه­‌های سنتی حیوانات خانگی که این اقلام را فراهم می­‌نمایند، همچنین در حال حاضر فروشگاه­‌های خرده­‌فروشی با تنوع روزافزون اقلام خود به فروش ملزومات و محصولات حیوانات خانگی نیز می­‌پردازند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir