SDATA

اسباب بازی

در سال­‌های اخیر تغییر سلیقه مصرف­‌کنندگان تا حد زیادی صنعت جهانی اسباب­‌ بازی­ را تحت تأثیر قرار داده است و امروزه کودکان بیشتر بازی­‌های ویدئویی پیشرفته و اسباب ­بازی‌­های الکترونیکی را می‌پسندند.کودکان بیش از گذشته به تغییرات مداوم اسباب­ بازی‌­ها عادت کرده‌­اند.  و در نتیجه سازندگان اسباب بازی و بازی باید به طور مرتب محصولات جدیدی را به بازار معرفی کنند و در محصولات جدید خود تمرکز بیشتری بر نوآوری و پیشرفت­‌های فن­آوری داشته باشند.

استفاده روزافزون از بازی‌­های ویدئویی، کنسولی و رایانه‌ای رشد بازار را تغذیه می­‌نماید، همچنین رشد مشتریان مصرف­‌کننده بزرگسال برای صنعت اسباب­ بازی سود فراوانی را به همراه می‌آورد زیرا این گروه از افراد با توجه به تمایل بیشتر خود به بازی­‌ها، به عنوان یک سرگرمی تفریحی محبوب به بازی­‌ها می­‌پردازند.  رقبای صنعت اسباب­ بازی تلاش‌­های بازاریابی را به طور عمده بر کودکان بزرگ­تر و بزرگ­سالان متمرکز می­‌سازند، در وضعیت کنونی، کودکان خردسال کمتر جمعیت هدف اصلی این صنعت محسوب می­‌شوند.

درحالی‌که در مقایسه با اسباب­ بازی­‌های تعاملی و هوشمند، در حال حاضر تا حدی از محبوبیت اسباب ­بازی­‌ها و بازی­‌های سنتی کاسته شده ­است، انتظار می­‌رود این بخش سنتی بازار هنوز هم در برخی مناطق ثبت تقاضای خرید را گزارش دهد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir