SDATA

چرا ٧٠ درصد کسبه خرج شان بیشتر از دخل شان است

٧٠ درصد از فعالین اقتصادی مهارتی دارند که با آن مهارت ، دیگر نمی توان پول درآورد.

ساده شده مطلب یک چیز است با این مهارت در دهه ٨٠ می شد کاسبی کرد اما دیگر نمیشود.

راه حل خیلی روشن است باید مهارت های جدید یاد گرفت.

اینکه ٧٠ درصد از فعالین اقتصادی خرج شان بیشتر از دخل شان است عمدتا به این باز می گردد که دوره این نوع مهارت ها گذشته است.

بعضی ها در مشاوره می گویند تایم سنی من برای تغییر شغل گذشته است ، اینها تحرک روانی برای تغییر شغل را ندارند براي اينها، هيج كاري نمي توان انجام داد.

يك عده فقط يك كار بلدند چيزي را بخرند و با ٣٠ در صد اختلاف بفروشند و آنقدر گران اداره می‌شوند که اگر این اختلاف ٣٠ درصدی بشود ده درصد ، خرج شان از دخل شان بیشتر میشود که شده است.

از همه فاجعه آمیز تر جوانان هستند که ٩٠ درصد آنها فاقد مهارت های مورد نیاز برای پول درآوردن اند و تا اینجایش طوری نیست ، مشکل از آنجائی شروع میشود که فاقد انگیزه برای یاد گرفتن مهارت های مورد نیاز این زمانه اند.

.

تنها راه حل آموزش مهارت های جدید است ‌‌.دانشگاه های ما دانشجو را آماده می کنند برای دیروز ، دانشگاه های ما دانشجو را آماده می کنند برای مشاغلی که دیگر وجود ندارد .دانشگاههای ما مهارت های لازم برای پول در آوردن را به دانشجو یاد نمی دهند.

وقتی فرد فاقد مهارت لازم برای پول در آوردن است به سراغ سپرده گذاری در بانک می رود ، به سراغ کار هائی می رود که مهارت نمی خواهد.

نویسنده دکتذ محمد حسین ادیب

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir