SDATA

وسایل نقلیه و ترافیک جاده‌ای

وسایل نقلیه و ترافیک جاده‌­ای در این بخش، مهم­ترین و بروزترین اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه و ترافیک جاده‌­ای ارائه می‌­شود.

مهم­ترین طبقه­‌بندی وسایل نقلیه جاده ه­ای شامل اتومبیل­، خودروهای تجاری و انواع وسایل نقلیه دوچرخ می­‌باشد. انواع وسایل نقلیه دوچرخ که گاهی اوقات نیز مجهز به سه یا چند چرخ هستند­، از قبیل موتور سیکلت­، اسکوتر و دوچرخه جزو طبقه­‌بندی وسایل نقلیه دوچرخ محسوب می­‌شوند. در این بخش، به ویژه موتورهای دوچرخ در مناطق شهری به طور خاص از محبو­بیت بیشتری برخوردار می­‌شوند. شرکت­‌های هارلی دیویدسونHarley-Davidson، پولاریسPolaris و پیاجیوPiaggio از بزرگ­ترین شرکت­‌ها در زمینه ساخت موتورسیکلت هستند. خودروهای تجاری اغلب در هشت نوع مختلف طبقه‌‍­بندی می‌­شوند، که انواع کامیون­های سبک وزن کلاس ۱ تا کامیون‌های حمل بار سنگین کلاس ۸ را دربرمی­‌گیرند. بزرگ­ترین تولیدکنندگان کامیون عبارتند از شرکت خودروسازی آلمانی دایملرDaimler، شرکت خودروسازی چینی دانگ فنگDongfeng، شرکت خودروسازی هندی تاتاموتوز Tata، شرکت سوئدی ولوو Volvo سازنده خودروهای سنگین و شرکت آمریکایی پکار Paccarتولیدکننده انواع کامیون و خودروهای سنگین.

خودروها جزو راحت­‌ترین و محبوب­‌ترین وسایل نقلیه مسافربری محسوب می­‌شوند. اختراع اولین نوع خودرو در جهات از جمله افتخارات مهندس آلمانی کارل بنز می­‌باشد. ثبت اختراع موتور سه­‌چرخه گازسوز با مدل ​پتنت-موتورواگن Patent-Motorwagen اغلب به عنوان اولین خودروی موتوری با قوای محرکه درون­سوز دنیا شناخته می­‌شود. این نوع وسیله نقلیه که از موتور احتراق داخلی چهارزمانه تشکیل شده بود، در سال ۱۸۸۶به ثبت اختراع رسید. حدود بیست سال بعد تولید انبوه خودروهای مخترع آمریکایی هنری فورد روانه بازار مصرف شدند. از آن زمان تاکنون صنعت خودروسازی مسیر طولانی را طی کرده‌­است. امروزه خودرو­ها معمولاً به اینترنت دسترسی دارند و تعداد بیشتری از وسایل‌­نقلیه برقی به شبکه برق وصل می‌شوند. خودروسازان پیشرو در جهان عبارتند از شرکت ژاپنی تویوتا، شرکت آلمانی فولکس واگن و شرکت آمریکایی جنرال موتورز.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir