SDATA

sd-banner11مزایای اصلی که ما ارائه می دهیم

کاهش هزینه شناسایی و استخدام کارمندان
15%
کاهش فرسودگی شغلی کارمندان
20%
بهبود عملکرد تجاری
20%
بهبود رضایت کارمندان
17%
افزایش بهره‌وری
30%
جلوگیری از خسارت مالی
25%

تحلیل منابع انسانی

توانمندسازی کسب و کارها برای پیش‌بینی نیازهای نیروی کار و بهبود عملکرد عملیاتی است.

چگونه خدمات تحلیل منابع انسانی ما به مشتریان کمک می‌کند

راه حل‌های تحلیل منابع انسانی ما به شرکت‌ها کمک می‌کند تا از داده‌های کارکنان خود برای تصمیم‌گیری بهتر در مورد نیروی کار خود و بهبود عملکرد عملیاتی کلی شرکت استفاده کنند. راه حل‌های تحلیل منابع انسانی SDATA سازمان‌ها را توانمند می‌کند تا متریک‌های منابع انسانی را با اهداف استراتژیک کسب و کار منطبق کنند و با کمک به آنها در فراگیری استعداد مناسب، نیازهای کارگزینی آینده را به درستی پیش‌بینی کرده و عملکرد و رضایت‌مندی کارکنان را بهبود بخشند.

 

 

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نماییدشرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir