SDATA

sd-banner7مزایای اصلی که ما ارائه می‌دهیم

بهینه‌سازی قیمت معیار
بهینه‌سازی تخفیف
به حداکثر رساندن حاشیه سود
افزایش میانگین ارزش سبد کالا
بهبود فرصت‌های مکمل فروش و بیش فروشی
بهبود وفاداری مشتری به برند

تجزیه و تحلیل قیمت‌گذاری

بهینه­‌سازی قیمت و تخفیف برای بهبود فروش و کسب رهبری بازار

چگونه راه­ حل­‌های تجزیه و تحلیل قیمت‌گذاری ما به مشتریان کمک می‌کند

امروزه شرکت‌­ها با وظیفه سنگین معنابخشی به محصول غیرساختار یافته و داده‌های قیمت‌گذاری پویا مواجه هستند. اکثر کسب‌ و کار‌ها در معنابخشی به چنین داده­‌هایی ناموفق هستند و در زمان شناسایی استراتژی صحیح برای بهبود قیمت‌گذاری محصول خود به سختی برای این معنا­بخشی تلاش می‌کنند. رهبران بازار دنیای دیجیتال و تجارت الکترونیک، از بینش‌­های حاصل از راه­ حل‌های تجزیه و تحلیل قیمت‌گذاری استفاده می‌کنند تا از تصمیم‌گیری آگاهانه برخوردار شوند.

راه ­حل­‌های تجزیه و تحلیل قیمت‌گذاری ما به شرکت‌­ها کمک می‌کند که قیمت‌گذاری بهینه، ارتقا و استراتژی­‌های تخفیف را به وجود آورند. قیمت معیار بهینه به کسب و کارها کمک می‌­کند تا فرصت‌های فروش را دریابند. به کمک روش تحلیلی قیمت­‌گذاری، شرکت‌ها می­‌توانند قیمت‌­ها و تخفیف­‌ها را بهینه‌­سازی کنند، شکاف‌های قیمتی را کاهش دهند، قیمت‌های معیار را با محصولات رقیب قیاس کنند تا اینکه فروش و سود هر دو با هم افزایش بیابند.

ما در SDATA توان روش تحلیل داده و هوش تجاری را ترکیب می‌کنیم تا قابلیت­‌های برتر روش تجزیه و تحلیل قیمت‌گذاری را ارائه دهیم و نیز سودآوری و رقابت­‌پذیری را افزایش دهیم.

 

 

 

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نماییدشرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir