SDATA

تحلیل فروش

مزایای اصلی که ما ارائه می دهیم

افزایش فروش
20%
افزایش نگهداشت مشتری
20%
بهبود عملکرد فروش
15%
کاهش هزینه فروش
20%
بهبود رضایت نیروی فروش
20%
توسعه بازار فروش
15%

تجزیه و تحلیل فروش

بینش­‌های قابل اجرا که به شما کمک می‌­کنند روندهای فروش و نتایج را درک و پیش‌بینی کنید

چگونه راه­ حل‌­های تجزیه و تحلیل فروش به مشتریان ما کمک می­‌کنند

     با ظهور بسترهای نرم‌افزاری شبکه‌­های اجتماعی متعدد و اینترنت اشیا، سازمان­‌ها با چالش مدیریت کانال‌های چندگانه‌­ای مواجه هستند که برای فروش، بازاریابی، و مدیریت روابط مشتری باز شده‌­اند.

     با ارائه راه ­حل­‌های تجزیه و تحلیل فروش که شامل ادغام داده و ابزار دگرگونی و حمایت از مدل­‌سازی داده رده بالا و تکنیک‌­های تحلیل داده می‌باشند، ما در SDATA خدمات تجزیه و تحلیل عملکرد فروشی را ارائه می‌­دهیم که به مدیران فروش و بازاریابی در شناسایی فرصت­‌های جدید برای تولید درآمد، و نیز در کاهش هزینه­‌های عملیاتی آن‌ها کمک می‌­کند.

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نمایید


شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir