SDATA

sd-banner9مزایای اصلی که ما ارائه می‌دهیم

افزایش فروش آنلاین
15%
کاهش هزینه‌های رسانه
15%
افزایش کسب مشتری جدید
15%
بهبود فروش مکمل و بیش فروشی
25%
بهبود درآمدها
10%
بهبود رضایت مشتری
20%

تجزیه و تحلیل اینترنت و رسانه‌های اجتماعی

کارایی وب­ سایت و حساب­‌های کاربری رسانه‌های اجتماعی شما را افزایش می‌دهد.

چگونه خدمات تجزیه و تحلیل اینترنت و رسانه‌­های اجتماعی ما به مشتریان کمک می­‌کند

بازاریابی دیجیتال اهمیت فوق‌­العاده‌­ای را در صنعت و در محیطی بدست می­‌آورد که در آن نرخ بازگشت سرمایه دارای اهمیت روزافزون می‌باشد. ضروریست که تمام فعالیت‌های اینترنتی و رسانه‌های اجتماعی را بطور کمی اندازه‌گیری کنیم و آنها را برای کنترل اثربخشی سرمایه­ گذاری‌های رسانه‌­ای و کمپین‌های بازاریابی دیجیتالی اندازه‌گیری نماییم.

ما با ارائه راه­ حل­‌های تجزیه و تحلیل اینترنت و رسانه­‌های اجتماعی خود به سازمان­‌ها کمک می­‌کنیم تا اثربخشی ارتباطات شرکت و تعاملات مشتری را در بسترهای مختلف بازاریابی دیجیتالی از جمله وب سایت، حضور رسانه‌های اجتماعی، و بازاریابی تلفن همراه مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند. ما به متقاضیان خدمات خود کمک می‌کنیم ادراکی از شاخص کلیدی عملکرد، گزینش ابزار سنجش، تحلیل گزارش‌­ها برای افزایش عملکرد، و ایجاد آزمون‌ها برای بهبودبخشی پیام­‌های رسانه­‌ای را توسعه دهند.

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

 

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نماییدشرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir