SDATA

sd-banner5مزایای اصلی که ما ارائه می دهیم

بهبود درآمدها براساس تقسیم بازار و بهینه‌سازی عرضه
15%
حفظ مشتری افزوده
25%
افزایش کسب مشتریان جدید
17%
رشد فروش
17%
کاهش مخارج
20%
بهبود رضایت مشتری
25%

تجزیه و تحلیل مشتری

به متقاضیان کمک می‌­کند بینش مشتری را برای هدایت فروش و بهبود درآمد­ها از طریق اکتساب، رشد، و نگهداری جمع­ آوری کنند.

چگونه راه ­حل­‌های تجزیه و تحلیل مشتری ما به متقاضیان کمک می‌­کند

     در چشم‌­انداز بازار به سرعت رو به تکامل، مشتریان نسبت به گذشته توانمند­تر و متصل­‌تر هستند و در هر زمان و در هر مکانی به اطلاعات دسترسی دارند. این امر تجزیه و تحلیل مشتری را برای پیش‌بینی و تحلیل رفتار مشتری به منظور جلوتر ماندن در رقابت ضروری می­‌سازد.

     راه ­حل‌­های تجزیه و تحلیل مشتری ما به کسب و کار­ها کمک می­‌کند درک بهتری از عادات خرید مشتریان و ترجیحات سبک زندگی آنها بدست­ آورند. پیش­‌بینی‌­های دقیق رفتار خرید آینده مشتریان به شرکت‌­ها کمک می­‌کند پیشنهادات مرتبط با رفتار آنها را ارائه دهند که موجب جذب بیشتر مشتریان به جای طرد آنها از اقدام به خرید می‌­شود.

     در SDATA، متخصصان و مشاوران داده­‌هایی را گردهم آورده‌ایم که راه­ حل‌­هایی را برای  تجزیه و تحلیل مشتری ایجاد نماییم که موجب برتری مداوم کسب و کار می‌­گردند.

 

 

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نماییدشرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir