SDATA

تحلیل توسعه بازارمزایای اصلی که ما ارائه می‌دهیم

کاهش مخارج به دلیل برنامه‌ریزی بهتر
20%
افزایش حفظ مشتری
15%
کاهش هزینه‌های اکتساب مشتری‌های جدید
10%
رشد فروش
11%
افزایش فروش به دلیل برنامه‌ریزی پیشرفته تجاری
20%
بهبود برنامه‌ریزی و تبلیغات دسته‌بندی فروش
20%

تحلیل توسعه بازار

راه حل‌های تحلیل توسعه بازار که بینش‌های عملی را در مورد معاملات کالا و برنامه‌ریزی طبقه‌بندی ارائه می‌دهد تا خرده فروشان را توانمند سازد که بافراست بیشتری عمل کنند.

چگونه خدمات تحلیل توسعه بازار به مشتریان کمک می‌کند

بازاریابی راه حل‌های تحلیل به بازرگانان کمک می‌کند تا روزانه، چه در سطح استراتژیک و چه تاکتیکی، تصمیمات آگاهانه بگیرند. راه حل‌های ما به مشاغل کمک می‌کند تا مجموعه محصولات و چیدمان جلوی فروشگاه را ارتقا دهند، عملکرد محصول جدید را پیگیری کنند، علائم تجاری و تبلیغات را بهینه‌سازی کنند و حاشیه‌های سود را بهبود بخشند. راه حل‌های ما اطلاعات مربوط به برنامه‌ریزی استراتژیک را برای بهبود عملکرد فروشگاه ارائه می‌دهد.

 

 

مطالعات موردی تحلیلی بازاریابی SDATA

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر شما میتوانید با از طریق کانال های ارتباطی SDATA با ما در تماس باشید و یا با استفاده از فرم تماس با ما سوال خود را طرح نماییدشرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir