SDATAکسب و کار موفق نیازمند دانش و اطلاعات وسیعی از مشتریان و رقبا است. تحقیقات بازاریابی در واقع فرآیندی است که در آن با جمع‌آوری اطلاعات شما را آگاه می سازد که چگونه می‌توانید محصولات و خدمات فعلی یا آینده‌تان را به فروش برسانید.

شما چه از این موضوع آگاه باشید یا نباشید هر لحظه در حال تحقیقات بازاریابی هستید، زمانی که با خریدار در مورد کسب و کارتان گفت و گو می‌کنید یا زمانی که قیمت و رقبا را دنبال می‌کنید.‌ سطح پیچیدگی تحقیقات بازاریابی به خود شما برمی‌گردد، زیرا تحقیقات بازاریابی می‌تواند طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را در بر می‌گیرد. با توجه به گستردگی کسب و کار، بودجه و زمان در دسترس یا سطح تجربه شما تحقیقات بازاریابی به صورت‌های مختلفی امکان‌پذیر است که می‌تواند به شما کمک کند تا تجارتتان را توسعه و ارتقا ببخشید.

چرا-

 

به تحقیقات بازاریابی نیاز دارید؟

  • تمرکز کسب و کار را بر نیازهای مشتریان سازمان شما می گذارد.
  • تمرکز برنامه های کسب و کار را بر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت حاصل از تحقیقات بازاریابی می گذارد.
  • به سازمان شما اجازه می‌دهد تا فرصت‌های پر بازده را شناسایی کند.
  • همواره سازمان شما را آینده نگر نگه می‌دارد.
    قدرت تصمیم گیری سازمان را افزایش و ریسک‌های آن را کاهش می دهد.
چگونهSDATA در تحقیقات بازاریابی به کسب و کار شما کمک می کند؟

با توجه به اهمیت سهم بازار که از اولین و مهم‌ترین معیارهای بررسی وضعیت یک سازمان است، و نیز  بررسی وضعیت برند آن به عنوان ادامه حضور فیزیکی برند در ذهن مشتریان یعنی جایی که تصمیمات خرید اخذ می‌شود و آگاهی از تعداد دقیق عاملین که می‌تواند گامی مهم در جهت استراتژی‌ها و برنامه‌های آتی سازمان و فروش بیشتر باشد به بررسی و ارزیابی بازار محصول یا خدمات پرداخته می‌شود.

نتایج-اثربخش

مشتریان Sdata چیست؟

  • شناسایی مشتریان و نیازمندی‌هایشان ( مشخصات مشتریان -سن، جنسیت، تحصیلات، موقعیت، درآمد و…، اثرگذارتر کردن تبلیغات بر اساس مشخصات مشتریان، یافتن بهترین مکان برای فروش و الگوهای مصرف و فرهنگ خرید مشتریان‌)
  • شناسایی فرصت‌ها جهت رشد و افزایش سود ( سنجیدن تغییرات در تقاضا، تولید محصول یا خدمات جدید بر اساس تقاضای جدید و پیدا کردن بازارهای هدف جدید)
  • رصد کردن رقبا در بازار ( شناخت رقبا، گرفتن اطلاعات درباره‌ی چگونگی فعالیت رقبا، چگونگی مقایسه‌ شما و رقبا توسط مشتریان و شرایط فروش رقبا به واسطه‌ها‌)نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

x

 

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir