SDATA

پارک و فضای باز

پارک و فضای بازدر این بخش، آمار، اطلاعات و داده‌های بازار در مورد پارک­‌ها و فضای باز و همچنین اطلاعاتی درباره تم­‌های تجاری، شهربازی­‌ها و پارک­‌های آبی ارائه می­‌شود.

شهربازی­‌ها، پارک­‌های موضوعی و پارک­‌های آبی از جمله مقاصد تفریحی پر طرفدار در سراسر جهان هستند که افراد اوقات فراغت و یا تعطیلات خود را در این مکان­‌ها سپری می­‌کنند. شرکت­‌هایی که این پارک­‌های تفریحی را اداره می‌کنند، به عنوان مثال شرکت والت دیزنی، سالانه ده‌­ها میلیارد دلار درآمد خود را از طریق تأسیسات تفریحی خود تولید می­‌کنند. از جمله شرکت‌­های پیشرو در این صنعت می­توان به پارک­‌ها و استراحتگاه‌­های دیزنی Disney در کالیفرنیا، پارک­‌های موضوعی Universal Studios در فلوریدا، شرکت تفریحی انگلیسی Merlin Entertainment Group، پارک‌­های آبی SeaWorld Entertainment در فلوریدا و نیز پارک­‌های آبی به نام OCT Parks China در چین اشاره نمود.

پارک‌ها را می‌توان به لحاظ شعاع عملکرد و خدمات رسانی به پارک‌های با عملکرد محله ای، ناحیه ای، شهری و فرا شهری تقسیم‌بندی نمود. همچنین از لحاظ نوع کاربرد، نحوه ایجاد (طبیعی یا انسان ساخت) نوع پوشش گیاهی، مقیاس و بزرگی (کوچک، متوسط و بزرگ)غیره نیز قابل طبقه‌بندی می‌باشند. آنچه بدیهی است رواج پارک‌های شهری امروزین که برای عموم قابل استفاده و دسترسی هستند. البته باغ‌سازی ایرانی در نوع خود کم‌نظیر و تاریخ طولانی دارد ولی عملکرد این باغ‌ها با پارک‌های شهری امروزی متفاوت بوده‌است.

از گذشته ایجاد فضاهای شهری عمومی که بتوان در مواقع بحران برای اسکان موقت و کمک به مردم استفاده کرد مورد خواست و نظر برخی دولت‌ها و کشورها بوده‌است. ایجاد فضای عمومی برای امداد رسانی به آسیب دیدگان در اثر بحران از ضروریات اساسی است ولی در عین حال احداث و نگهداری آنها بسیار پرهزینه می‌باشد و بخش قابل توجهی از بودجه عمرانی شهرداری‌ها را به خود اختصاص می‌دهد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir