SDATA

نیروی کار ماهر

نیروی کار ماهردر این بخش داده‌ها، آمارها و سایر اطلاعات در مورد موضوعات مربوط به نیروی کار ماهر مانند عرضه و تقاضای آن، آژانس­‌های کسب و کار و ارائه­‌دهندگان خدمات پرسنلی ارائه می­‌شوند.

نیروی کار ماهر معمولاً به بخشی از نیروی کار با سطح مهارت بالا اشاره دارد که بازده عملکرد آن­ها، ارزش اقتصادی قابل توجهی را به همراه دارد. به طور کلی، نیروی کار با سطح بالای تخصص، تحصیلات عالی و دستمزدهای بالا مشخص می­‌شود. توانمندی­‌های نیروی کار ماهر شامل وظایفی است که مجموعه مهارت­‌های خاص، آموزش، تحصیلات و تجربه را دربرمی‌­گیرند. برخی از نمونه‌های آن عبارتند از پزشکان، وکلا، مهندسین، معماران، اساتید و دانشمندان.

بسیاری از شرکت­‌ها برای یافتن کارگران دارای مجموعه مهارت­‌های لازم در جستجوی کمک هستند. شرکت­‌های خدمات شغلی کارکنان و پرسنل موقت مانند شرکت آمریکایی منپاور (Manpower)، شرکت سوئیسی آدکو (Adecco)، شرکت هلندی رندستاد (Randstad)، شرکت‌های آمریکایی گروه آلجیس (Allegis Group) و شرکت خدمات کلی (Kelly Services) اغلب در مدیریت منابع انسانی و تأمین پرسنل مناسب و واجد شرایط به شرکت­‌ها کمک می­‌کنند. براساس کنفدراسیون بین‌­المللی آژانس­‌های کاریابی خصوصی (Ciett)، فروش سالانه پرسنل و خدمات پرسنلی در سراسر جهان بالغ بر ۲۵۰ میلیارد دلار آمریکا است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir