SDATA

نوع شخصیت و رفتار

نوع شخصیت و رفتارنوع شخصیت و رفتار، تقسیم‌­بندی­ مناسبی برای ارائه کلیه اطلاعات و داده­‌های مربوط به نظر شخصی افراد می­‌باشد. این پایگاه هیچگونه محدودیتی در ارائه انواع موضوعات نظرسنجی­‌ها و رأی‌گیری­‌ها گردآوری شده وجود ندارد. بنابراین اگر به دنبال نظرات هستید، بیش از این جستجو نکنید. یکی دیگر از موضوعات مورد بررسی در بخش نوع شخصیت و رفتار عبارتند از نتایج نظرسنجی و رأی­‌گیری که در قالب اطلاعات و داده‌­های مربوط به سوالات استاندارد زندگی پردازش شده‌­اند، به عنوان مثال: موضوعاتی از قبیل اعتماد به نفس نسبت به انتخاب‌های شغلی، عدم تمایل و ترجیحات به طور کلی را دربرمی­‌گیرند. هر مسئله­‌ای را که بتوان به عنوان سوال مطرح نمود، در این بخش به عنوان مطالب آماری قرار گرفته­‌است.

در این بخش همچنین تعداد روزافزون پرونده­ پروژه­‌هایی درباره نوع شخصیت و رفتار ارائه می‌شوند، البته، به عنوان مثال این موضوعات عبارتند از:مرگ و عزاداری، افراد مجرد، عشق و دوستیابی، در واقع جامعه آماری مورد بررسی در این بخش به لحاظ جمعیت شناختی بسیار متنوع است و حتی چندین پرونده پروژه متفاوت در این زمینه گردآوری شده‌­است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir