SDATA

فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنردر این بخش، آمار، اطلاعات و پرونده‌­های مربوط به آمار فرهنگ و هنر ارائه می­‌شود. این داده­‌ها شامل اطلاعات جامع در مورد موضوعاتی مانند بازار جهانی هنر، تئاترها، فیلم­‌های موزیکال و نمایش‌ها، موزه­‌ها و کتابخانه‌ها می‌باشد.

در بخش هنر، بسته به نحوه تعریف آن، طیف گسترده‌­ای از فعالیت­‌های انسانی و محصولات آن­‌ها مورد بررسی قرار می­‌گیرند. فرهنگ از بخش­‌های متعددی با تمرکزهای مختلف تشکیل شده است. یکی از این بخش­‌ها هنرهای تجسمی است که شامل نقاشی، مجسمه­‌سازی، چاپ­کاری دستی، عکاسی و سایر رسانه­‌های تصویری می‌باشد. از دیدگاهی دیگر، بخش هنرهای نمایشی عبارت است از تئاتر، فیلم، موسیقی، رقص و سایر هنرهای نمایشی. ادبیات و رسانه­‌های تعاملی نیز می­‌توانند بخشی از هنر محسوب شوند.

بسیاری از موزه­‌ها و سایر مؤسسات فرهنگی، تحت نظارت دولت هستند، یا اینکه برخی از آن­‌ها مؤسسات دولتی هستند که بودجه عمومی را دریافت می­‌کنند. بنیادها، موقوفات، کمک­‌های مالی و امانت­‌ها نیز نقش عمده‌­ای در زمینه هنر و فرهنگ دارند. همچنین‌ کتابخانه‌ها را می‌­توان به عنوان ستون فقرات فرهنگ مطرح نمود، زیرا فرصت جمع­‌آوری اطلاعات مورد نیاز و خودآموزی در زمینه­‌های مورد علاقه اشخاص را فرآهم می­‌سازد. با مطالعهٔ متن‌های باستانی ایران، درمی‌یابیم که واژهٔ «فرهنگ» از دوره پارسی میانه است که وارد فرهنگ ایران می‌شود و پیش از آن کلمه‌ای که به معنای فرهنگ باشد در این زبان وجود نداشت.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir