SDATA

ورزش و تناسب اندام

صنعت ورزشدر این بخش آمار، اطلاعات و داده‌­های بازار مربوط به صنعت ورزش و تناسب اندام، از جمله اطلاعات مربوط به ورزش و فعالیت­‌ها، تندرستی، سلامتی و استخرهای آب معدنی، رویدادهای ورزشی و بازاریابی و ورزش حرفه‌ای مورد بررسی قرار می­‌گیرند.

ورزش حرفه‌­ای امروزه به عنوان کسب و کار میلیارد دلاری شناخته می‌شود و از طریق تعدادی از جریان­‌ها مانند حقوق رسانه­‌ها (تلویزیون)، بلیط فروشی، حمایت مالی، حمایت از محصولات، کالاپردازی و همچنین به عنوان مثال: فروش کالاهای ورزشی مرتبط با ورزش­‌های حرفه‌­ای درآمد کسب می‌کند.از نظر محبوبیت و رواج کلی، فوتبال، که در اکثر نقاط جهان به این نام شناخته می­‌شود،­ ورزش شماره یک در سراسر جهان است. در حال حاضر همچون گذشته اروپا با درآمد کل سالانه حدود ۲۰ میلیارد یورو بازار برتر این ورزش را در اختیار دارد. همچنین لیگ­‌های موسوم به «پنج بزرگ» حدود ۵۰ درصد از این درآمد را تولید می­‌کنند.

فعالیت بدنی بخش مهمی از زندگی روزانه میلیون­‌ها انسان در سراسر جهان است. از جمله فعالیت­‌های محبوب در فضای باز درایران می­‌توان به کوه­پیمایی، اردو زدن، دوچرخه سواری، دو، پیاده‌روی سریع و ماهیگیری اشاره نمود. ورزش کرن اثرات مثبتی بر جسم و روح فرد میگذارد.ورزش به فعالیت‌ها یا مهارت‌های عادی جسمانی‌ای گفته می‌شود که بر پایه یک رشته قوانین مورد توافق همگانی و با اهداف تفریحی، یا برای مسابقه، نشاط شخصی، دستیابی به ورزیدگی، مهارت جویی یا آمیزه‌ای از این اهداف انجام می‌گیرد.تعریف ورزش به هدف و منظور از انجام آن بستگی دارد. برای نمونه پیکارهای شنا که در برابر هزاران نفر در یک استخر سرپوشیده مسابقاتی انجام می‌گیرد یک گونه از ورزش به شمار می‌رود.

 

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir