SDATA

سفرهای تفریحی

سفرهای تفریحی

در این بخش آمار، اطلاعات و سایر داده­‌های صنعت سفرهای تفریحی و یا گردشگری ارائه شده­‌است.

بخش گردشگری و مسافرت شامل همه موارد مرتبط با سفرهای تفریحی و تعطیلات می­‌باشد. امروزه صنعت گردشگردی با بزرگ­‌ترین سهام سالانه حدود هفت تریلیون دلار آمریکا در سراسر جهان یکی از بزرگ­ترین صنایع در جهان شناخته می‌­شود. پیشرفت­‌های گسترده در فن­آوری و شرایط زندگی طی یک قرن گذشته منجر به توسعه و رشد شدید گردشگری از جمله پدیده‌­هایی مانند گردشگری انبوه شده‌­است.

براساس ارقام منتشر شده توسط سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، در طول بیست سال گذشته تعداد کل گردشگران ورودی بین‌­المللی در سراسر جهان بیش از دو برابر افزایش یافته‌­است. در سال ۱۹۹۵، سازمان جهانی گردشگری تعداد حدود ۵۳۰ میلیون نفر ورودی گردشگر را اعلام نمود. تعداد ورودی­‌ها در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار از مرز یک میلیارد گذشت. گردشگری بخش بزرگی از اقتصاد و عامل مهم و مؤثری در رشد صنعت مسافرت محسوب می‌­شود. در عین حال به طور همزمان مباحثی مانند توسعه فراگیر و پایداری محیط زیست در صنعت نیز در حال حاضر اهمیت روزافزون می‌­یابند.

بسیاری از صنایع به طور عمده صنایع خدمات محور به طور مستقیم و یا غیرمستقیم از گردشگری بهره­‌مند می‌­شوند. از جمله این صنایع می‌­توان به خطوط هوایی و سایر خدمات حمل و نقل، صنعت کشتی کروز، خدمات مهمان­‌داری، مانند صنعت اقامتگاه‌­ها، رستوران‌ها، استراحتگاه‌­ها و صنعت سلامتی و استخرهای معدنی آبگرم اشاره نمود. اماکن سرگرمی، مانند مراکز خرید، سالن‌­های موسیقی، تئاترها و پارک‌­های تفریحی و موضوعی نیز  اغلب به طور همزمان، ذینفعان و گردانندگان صنعت گردشگری را تشکیل می­‌دهند. موسسات، تأسیسات و تجهیزاتی از قبیل پارک­‌های ملی، بناها، اماکن تاریخی و سایر مناطق تفریحی نیز اغلب از جمله مواردی هستند که این مکان­‌های خاص را برای انجام فعالیت­‌های توریستی مستعد می‌­سازند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir