SDATA

سفرهای تجاری

سفرهای تجاریدر این بخش، آمار، اطلاعات و پرونده­‌های آماری راجع به صنعت سفرهای تجاری یا شرکتی ارائه می­‌شود.

به طور کلی، سفرهای شغلی و یا شرکتی شامل کلیه تمهیدات مربوط به مسافرت از جمله حمل و نقل، اسکان و امرار معاش می­‌شود. همچنین آمار مربوط به انواع متعدد مخارج همایش‌­ها، مسافرت‌­ها، نمایشگاه‌ها و جلسات در این دسته قرار گرفته­‌اند.

وظیفه مدیریت سفر شرکت­ (CTM)، متناسب با اندازه شرکت و سیاست­‌های مدیریت سفر شرکت، اغلب توسط مدیر مسافرتی شرکت صورت می­‌پذیرد. معمولاً هریک از بخش­‌های امور مالی، منابع انسانی، تدارکات یا خدمات اداری موظف به اجرای آن هستند. با این حال، بسیاری از شرکت‌ها تصمیم می­‌گیرند این سمت را از منابع خارج شرکت تأمین کنند، بنابراین در واقع رزرو و حتی گاهی مدیریت سفر اغلب به شرکت­‌های معروف به مدیریت سفر (TMC) واگذار و یا برون­‌یابی می‌شود. از بین بزرگ­‌ترین شرکت‌­های این حوزه می‌توان به شرکت بین­‌المللی Travel Solutions Internationa، شرکت Omega World Travel، شرکت هلندی BCD Travel، شرکت آمریکایی Carlson Wagonlit Travel ،GSM Travel ،MeritBiz و سایر موارد اشاره نمود.

مدیریت سفر از موارد قابل توجه مرتبط با هزینه‌­های شرکت می­‌باشد. در بیشتر موارد، هزینه­‌های سفرهای تجاری یا شرکتی، دومین یا سومین هزینه قابل کنترل شرکت بعد از حقوق و دستمزد و مخارج IT را تشکیل می‌دهد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir