SDATA

سرگرمی

سرگرمیدر این بخش، آمار، اطلاعات و پرونده‌هایی در مورد سرگرمی و فعالیت‌­های اوقات فراغت ارائه می‌شود.

یک سرگرمی در واقع شامل هر نوع فعالیت منظم می­‌شود که هر شخص به طور معمول در اوقات آزاد خود برای بهره­‌مندی از لذت­ آن را انجام می­‌دهد. انواع سرگرمی­‌ها عبارتند از جمع­‌آوری اشیاء و نگهداری مجموعه­‌ها و کلکسیون، فعالیت‌های تفریحی در فضای باز، اجرای هنرهای نمایشی، سرگرمی‌­های خلاقانه، مدل‌سازی مقیاس، آشپزی، باغبانی، کتاب­خوانی یا ورزش. اساساً هر گونه فعالیتی می‌تواند تحت شرایط خاصی یک سرگرمی تلقی شود.

در این بخش، برای بررسی دقیق­‌تر این موضوع، انواع مختلفی از داده‌­های جامع مربوط به آمار سرگرمی­‌ها ارائه می‌شود. برای نمونه به سایت­‌های کلوپ­‌های سلامت و تناسب اندام، قایقرانی تفریحی و ماهی‌گیری، مشاهده حیات وحش، کمپینگ، فعالیت بدنی و ورزش‌هایی مانند تنیس، فوتبال، دو و پیاده­‌روی سریع و ورزش­‌های زمستانی مراجعه نمایید. اوقات فراغت جوانان مسئله پر اهمیتی است که می توان آن را منشاء شناخت و به رسمیت شناخته شدن دوران جوانی و هویت دانست. استفاده صحیح از اوقات فراغت بر زندگی فرد و هم بر جامعه تأثیر مثبت خواهد داشت و استفاده نادرست از آن باعث بروز مشکلات و خسارات جبران ناپذیری می شود.

از میان فعالیت‌های مربوط به سرگرمی می‌توان به جمع‌آوری مجموعه ها، ساختن کاردستی، پرداختن به ورزش‌ها و گذراندن دوره‌های آموزشی و هنری اشاره کرد. پرداختن به یک سرگرمی می‌تواند به ورزیدگی، کسب دانش و تجربه‌های با ارزش بینجامد، اما هدف اصلی سرگرمی‌ها رضایتمندی شخصی است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir