SDATA

رستوران‌‌ها

مهمانداری

در این بخش آمار، اطلاعات، داده­‌های بازار و اطلاعات بیشتر در مورد رستوران‌‌ها از جمله بخش‌­های خاص هر صنعت به تفکیک محصولات و خدمات ارائه می­‌شود. با توجه به گوناگونی محصولات غذایی و انواع روش‌های ارائه خدمات غذایی و فروش این محصولات به مراجعه‌کنندگان، صنعت رستوران‌ (مهمانداری) رقابت­‌پذیری بسیار بالایی دارد.

این صنعت به دو دسته کلی تقسیم می­‌گردد: بخش رستوران‌‌ها و خدمات غذای تجاری و بخش خدمات غذایی غیرتجاری. بخش تجاری شامل انواع رستوران­‌های بخش‌­های این صنعت می­‌شود که عبارتند از خدمات کامل و خدمات سریع و یا خدمات محدود.

بخش غیرتجاری شامل فعالیت­‌های ارائه خدمات غذایی در مکان­‌های گوناگون مانند استادیوم، خطوط هوایی و کشتی­‌های کروز نیز می­‌باشد. بخش خدمات کامل شامل سه نوع غذاخوری خانوادگی، خودمانی و تشریفاتی می­‌باشد. از جمله ویژگی­‌های بارز رستوران­‌های خدمات محدود و خدمات سریع، خدمات­‌دهی به مشتریان در سریع­‌ترین زمان ممکن و قیمت ارزان‌­تر نسبت به مراکز خدمات کامل می­‌باشد.

به عنوان مثال، “مک دونالدز” بیش از ۳۴ هزار رستوران شامل شعب‌ فعال و نیز شعب دارای امتیاز فروش در سراسر جهان دارد. براساس فهرست ۱۰۰ برند برتر، مک دونالدز ارزشمندترین برند فست فود در جهان می­‌باشد. خانه قهوه­­ “استارباکس” در این رده‌­بندی به عنوان برند پیشرو بعدی در رده دوم جای دارد. این خانه قهوه زنجیره‌ای با حدود ۲۰ هزار فروشگاه در سراسر جهان، به عنوان پیشرو بازار این صنعت محسوب می­‌شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir