SDATA

خانواده و دوستان

خانواده و دوستانخانواده و دوستان جنبه‌های گوناگون و متنوعی را شامل می­‌شود، در این بخش آمار و ارقام مختلفی در مورد جالب‌­ترین موارد جمع‌­آوری شده است. طیف وسیعی از نظرسنجی­‌ها و آمارها در مورد فرزندپروری و زندگی خانوادگی از جمله نظرسنجی­‌هایی از قبیل تصمیم­‌گیری در مورد نحوه بیان داستان زندگی گذشته خود به فرزندان و یا خصوصیات یک دوست خوب را نیز می‌­توان در این بخش مشاهده نمود.

پرونده پروژه­‌های جامعی با موضوعات مرتبط مانند عروسی و ازدواج و همچنین مرور کلی داده­‌ها برای خانواده­‌ها تهیه شده ­است. علاوه‌براین، به منظور ارائه نگاهی عمیق به زندگی خانواده و دوستان، همچنین چندین پرونده با موضوعات گسترده­‌تر شامل نوجوانان، مستمری بگیران و زندگی افراد مجرد و دوست‌یابی در این بخش قرار گرفته‌اند که داده‌­های جامعی را دربردارند، به عنوان مثال آماری درمورد میزان هزینه­‌های تربیت مالی فرزندان از بدو تولد تا ۱۸ سالگی و در مورد تغییرات احتمالی که برای محکم­‌تر کردن بنیان خانواده‌­های خود انجام می­‌دهند.

البته، همچنین داده­‌های کلی آماری نیز در بخش خانواده و دوستان ارائه می­‌شوند؛ در میان مجموعه گسترده‌­ای از آمار جمعیت شناختی، می­‌توان به میانگین اندازه خانواده یا کارهایی که ممکن است برای دوستان خود انجام دهند یا ندهند نیز اشاره نمود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir