SDATA

جغرافیا و محیط زیست

جغرافیا و محیط‌زیستدر این بخش، آمار و حقایق مربوط به جغرافیا و محیط‌زیست ارائه می‌شود. جهان متشکل از انواع گوناگون مناظر، علفزارها، زمین‌های کشاورزی، کوه‌ها، بیابان‌ها، جنگل‌ها و پیکرهای آبی می‌باشد. آمار مربوط به برجسته‌ترین ویژگی‌های طبیعی، منطقه‌های دارای انواع خاص زمین در کشورها و رتبه‌بندی کیفیت زندگی در برخی از مناطق فراهم شده‌­است.

بلایای طبیعی یکی از جنبه­‌های مهم در بخش جغرافیا و محیط‌زیست محسوب می­‌شوند. وقوع آتش­‌سوزی، زلزله، تندباد، طوفان‌های دریایی، گردباد‌، سونامی، بهمن، رانش صخره­‌ها، سیل و سایر فجایع، نه تنها محیط‌‌زیست و چشم‌انداز  طبیعی، بلکه جمعیت انسان‌ها و حیوانات را نیز تحت‌تاثیر قرار می‌دهند. آمار تلفات ناشی از بلایای طبیعی همراه با داده‌های مربوط به آسیب‌های فیزیکی و اقتصادی ناشی از این موارد نیز در این بخش قرار دارند.

آمار مرتبط با تغییرات آب و هوایی و آلودگی نیز در این بخش ارائه می­‌شود از جمله اطلاعات مربوط به آلودگی ناشی از انتشار گازهای گلخانه‌ای مانند میزان معین تولید گاز دی‌اکسیدکربن توسط صنایع و در مناطق جغرافیایی مختلف. آمار تعداد گونه‌های گیاهی و جانوری در معرض تهدید و یا خطر و همچنین اطلاعات مربوط‌به استفاده و نیز استفاده بیش از حد از منابع طبیعی مختلف مانند جنگل‌ها و مناطق ماهیگیری نیز در این بخش قرار گرفته­‌اند.تفاوت محیط زیست با طبیعت در این است که تعریف طبیعت شامل مجموعه عوامل طبیعی، زیستی و غیر زیستی می‌شود که منحصراً در نظر گرفته می‌شوند، در حالی که عبارت محیط زیست با توجه به برهم‌کنش‌های میان انسان و طبیعت و از دیدگاه بشر توصیف می‌شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir