SDATA

اقامتگاه‌ها

اقامتگاه‌هادر این بخش آمار، اطلاعات، داده‌­های بازار و سایر اطلاعات در مورد صنعت اقامتگاه‌ها از جمله هتل­‌ها، آپارتمان‌های اجاره‌­ای، اقامتگاه‌ها طولانی مدت، اقامتگاه‌هایی تخت­ خواب و صبحانه (B&B) و سایر موارد ارائه می‌شود.

هتل­‌ها بخش اساسی صنعت اقامتی را تشکیل می­‌دهند. این بخش به دو دسته گسترده تقسیم می­‌شود که عبارتند از هتل‌های مستقل یا غیر وابسته و همچنین هتل‌های وابسته به یک زنجیره. در طبقه­‌بندی هتل‌های نام­دار اغلب هتل­‌های زنجیره‌­ای به شش بخش لوکس، سطح بالا، گران قیمت، سطح فوق متوسط، متوسط و اقتصادی تقسیم می­‌شوند.

مهم­‌ترین معیارها یا شاخص‌­های استاندارد در صنعت هتل‌داری عبارتند از میانگین نرخ ​​روزانه، نرخ اشغال و درآمد براساس هریک از اتاق­‌های موجود. میزان اشغال عبارت است از میزان درصد اتاق­‌های اجاره­ شده در زمان مشخص، نسبت به کل اتاق­‌های موجود در هتل. میانگین نرخ روزانه (ADR) در واقع میانگین نرخ پرداخت اتاق­‌های هتل را نشان می­‌دهد، که با تقسیم درآمد کل اتاق­‌ها بر تعداد اتاق­‌های اشغال شده­ محاسبه می­‌گردد. درآمد هر اتاق موجود (Revpar) نیز از معیارهای صنعت هتل­‌داری است و با ضرب کردن نرخ متوسط ​​روزانه یک ملک (بازار) براساس میزان اشغال آن محاسبه می­‌شود.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir