SDATA

افراد مشهور

افراد مشهورآمار افراد مشهور از محبوب­‌ترین موضوعات سبک زندگی هستند. این بخش آخرین داده‌ها و اطلاعات مربوط به ستاره­‌های فیلم و نوازندگان، کارآفرینان مشهور و بانوان مقتدر را با عناوین متنوع شامل ترجیحات و عدم تمایلات، درآمد، محبوبیت و توافق آن­‌ها ارائه می‌دهد.

بخش افراد مشهور، آمار و اطلاعات سرگرم کننده‌­ای را ارائه می‌­دهد، به عنوان مثال، مراسم اهدای جوایز، مانند جوایز سالانه اسکار، رتبه­‌بندی بازیگران با حقوق بالا، و یا قیمت عکس‌های گرفته­‌شده از آنها توسط عکس­برداران پاپاراتزی.

به علاوه، رأی­‌گیری‌­ها و نظرسنجی­‌ها در مورد این موضوع، مانند اهمیت شهرت، همچنین بینشی از ادراک عمومی را نسبت به زندگی افراد مشهور و ستاره­‌ها ارائه می­‌دهند. همچنین پرونده­‌های گردآوری شده مرتبط با آن­‌ها در موضوعات متنوعی از قبیل جوایز اسکار، و صفحات موضوعی جامعی را در توصیف این افراد و سبک زندگی آن‌ها ارائه می­‌دهد.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir