SDATA

آموزش و علوم

آموزش و علوم

در این بخش آمار و اطلاعات مربوط به آموزش و علوم، ازجمله اطلاعات مربوط به مؤسسات ، مهارت‌ها و سطوح آموزش، و همچنین داده‌های مربوط به بازار تحقیق و توسعه ارائه می‌شود.

سیستم آموزشی با آموزش در مهدکودک شروع‌شده و با اتمام دبیرستان افراد فارغ‌التحصیل می­‌شوند. پیشرفت­‌ها و دست­آوردهای تحصیلی در سراسر دوران تحصیل هر فرد، شامل تحصیلات ابتدایی تا متوسطه موردبررسی و ارزیابی قرار می‌­گیرند. ارزیابی‌­های تحصیلی اغلب از طریق برگزاری مجموعه‌­ای از آزمون‌های استاندارد صورت می­‌گیرند که تأثیر قابل­‌توجهی بر تأمین بودجه مدارس دارند. مؤسسات تحصیلات تکمیلی (دانشکده‌ها، دانشگاه‌ها، و مدارس حرفه‌ای)، باوجود فراوانی افراد متقاضی، گستردگی موضوعات مطالعاتی در دسترس، هزینه‌های گزاف و میزان وام‌هایی موردنیاز برای تأمین بودجه تحصیلی دانشجویان اعتبار روزافزونی می­‌یابند. درعین‌حال، بحث‌های فزاینده‌ای نیز در مورد ارزش حقیقی مدارک دانشگاهی در زندگی و رفاه اجتماعی فارغ‌‌التحصیلان در آینده ازنظر اشتغال پذیری، به‌کارگماری، استخدام و کسب درآمد مطرح می­‌شوند.

آمار متنوعی که در بخش آموزش‌وپرورش ارائه می‌­شوند عبارت‌اند از آمار جمعیت­‌شناسی مدارس، موارد زورگویی دانش‌­آموزی، اجرای برنامه­‌های آموزشی و تحقق معیارهای موفقیت، نرخ موفقیت، ثبت‌نام­‌ها، تأمین بودجه، هزینه­‌ها، وام­‌های دانشجویی و بدهی­‌ها، درآمد و حقوق، رشته­‌های تحصیلی و انواع مدارج تحصیلی، رتبه­‌بندی­ها، مؤسسات، ساختارهای آموزشی، فن‌آوری و شرایط کلاس درس.

بخش علوم و تحقیقات ارتباط نزدیکی با حوزه آموزش دارد. امکانات تحقیقاتی اغلب ولی نه همیشه وابسته به مؤسسات آموزشی هستند، و برخی از اطلاعات مانند تأمین بودجه و آمار جمعیتی ممکن است در برخی از مواقع با آمار تحصیلی همپوشانی داشته باشند. موضوعات دیگری که در بخش علوم و پژوهش موردبررسی قرار می‌گیرند شامل هزینه‌های تحقیق و توسعه (عمومی و خصوصی)، زمینه‌های تحقیقاتی، دیدگاه اشتغال، شرایط تحقیق، اختراعات و برندگان جایزه نوبل می­‌باشند.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir