SDATA

موتورهای جستجو و SEO (بهینه‌سازی موتور جستجو)

در این بخش آمار، اطلاعات و داده‌های بازار مربوط به موتورهای جستجوی آنلاین ارائه می‌شود. این اطلاعات شامل بخش‌ها و صنایعی مانند استفاده از موتورهای جستجو، دسترسی بازار، حجم جستجو و همچنین آمار جمعیتی و موارد کاربرد آن می‌باشد.

جستجوی آنلاین یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌های اینترنتی در سراسر جهان به شمار می­‌رود. کاربران اینترنت با استفاده از موتورهای جستجو و یا پورتال‌های جستجوی جهانی مانند گوگل، یاهو و سایر انواع محلی مانند یاندکس (Yandex) روسیه، بایدو(Baidu)  چین، و یا ناور  (Naver)کره جنوبی به جستجوی اطلاعات در وب جهان­‌گستر می­‌پردازند. نتایج جستجو کاربران معمولاً بر روی صفحات نتایج موتور جستجو ارائه می­‌شوند به‌صورتی که موارد با توجه به ارتباط آن­ها به موضوع رتبه­‌بندی شده و همچنین سایر عوامل نیز توسط الگوریتم جستجوی موتورهای جستجو تعیین می‌شوند.

موتور جستجو گوگل، رهبر بازار جستجوی جهانی دارای سهم بازار جهانی ثابت در حدود ۹۰ درصد است. در ایالات­‌متحده آمریکا، گوگل همچنان ازلحاظ بازدیدکنندگان منحصربه‌فرد و جستجوهای اصلی در رتبه اول قرار دارد. طبق آمار و ارقام جستجوی آنلاین در سال­های اخیر، جستجوی آنلاین در کشورهای اروپایی کاربردهای بسیار فراوانی داشته است. به‌عنوان‌مثال، جستجوی وب اغلب در طول انجام برنامه‌ریزی برای مسافرت­‌ها به‌صورت آنلاین و یا به‌منظور تحقیق در مورد محصولات استفاده می‌شود و درواقع عامل حیاتی در رشد تجارت و خرید ابزار هوشمند بوده است. آمار فعلی نشان می‌دهد که خریداران از دستگاه‌های تلفن همراه خود برای استفاده از جستجوی آنلاین قبل و در حین خرید استفاده می‌کنند، چراکه با استفاده از روش جستجو از طریق ابزار همراه به‌راحتی از مواردی ازجمله ساعات شروع کار فروشگاه­‌ها، مقایسه قیمت‌گذاری کالاها و اطلاعات دقیق محصول مطلع می­‌شوند. بنابراین امروزه جستجوی همراه در دستگاه‌های هوشمند تبدیل به بخش ثابت فروش غیرمجازی در فروشگاه­‌های واقعی شده‌است.

شرکت دانش بنیان اس دیتا با درک ضرورت توسعه خدمات سازمانی داده محور، در سال 1393 آغاز به کار کرد.
این مجموعه با پرورش متخصصان متبحر در زمینه تحلیل اطلاعات فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه‌های تحقیقات بازار، مدیریت ارتباط با مشتری، هوش تجاری، برنامه‌ریزی فروش و مدیریت اثربخشی تبلیغات و توسعه برند گسترش داد.
این شرکت با توسعه و ارائه خدمات خود با محوریت تحلیل داده‌ها، داده‌کاوی (Data Mining) و بیگ دیتا تحولی در اجرای پروژه‌های پژوهشی – صنعتی ایجاد کرده است.

نماد ها


logo-samandehi

آدرس ، تلفن ، ایمیل

تهران، میدان شهر زیبا، خیابان احمد کاشانی، خیابان پردیس

ساختمان پردیس         02140443660        Info@sdata.ir